Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Садовська Наталія Юріївна

БІОГРАФІЯ

Народилася у 1967 році у м. Черкаси, де закінчила загальноосвітню школу та Черкаській фінансово-економічний технікум Будбанку СРСР за спеціальністю "Фінансування та кредитування капітального будівництва". За направленням працювала у Ленінському відділенні Будбанку СРСР у м. Харків. У 1986 році вступила до Київського інституту народного господарства ім. Д.С. Коротченка (Київський національний економічний університет) за спеціальністю "Фінанси та кредит".
Працювала в Інвестиційному філіалі АБ "Інко" економістом кредитного відділу.
Згодом закінчила освітні курси за спеціальністю "Оцінка майна" у Міжнародному інституті бізнесу (м. Київ) та працювала у різних оціночних структурах м. Києва.
Маючи немалий накопичений досвід з оцінки майна різного направлення та специфіки, у 2005 році заснувала Приватне підприємство "Саната", що спеціалізується на оцінці різних видів майна, майнових прав та земельних ділянок, яку і очолюю по цей день.

У складі підприємства працюють досвідчені фахівці з оцінювання майна і майнових прав з досвідом роботи у цій галузі понад 10 років. Спеціалісти ПП „Саната” – це робітники, які мають тривалий стаж роботи у таких спеціалізованих підприємствах та установах з управління майном та оцінювання майна як центральний апарат Фонду держмайна України, провідні оціночні структури України.
Накопичений досвід спеціалістів фірми з оцінки майна дозволяє виконувати робіт будь-якої складності та специфіки у стислі строки з дотриманням усіх нормативних вимог щодо оцінки майна.
Серед виконаних робіт спеціалістами підприємства можна відзначити роботи за замовленнями Фонду держмайна України, Регіонального відділення ФДМУ по м. Києву, Управління комунальної власності м. Києва, районних фондів комунального майна м. Києва, низки державних установ, міністерств та відомств, арбітражних керуючих в ході ліквідаційної процедури промислових та сільськогосподарських підприємств-банкрутів, банківських установ, комерціних фірм.
Серед інших замовлень, виконаних фахівцями підприємства, можна відзначити роботи з оцінки великої кількості інших робіт різного напрямку та призначення.
Структура організації діяльності Приватного підприємства є оптимально спланованою, що дозволяє мінімізувати виробничі витрати і, як результат, – знизити вартість робіт до конкурентно прийнятних значень та у відповідності з Наказом ФДМУ від 27.01.2010 р. № 97.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»